האם מתווך יכול לחסוך לי כסף בהשקעות נדל"ן - לדייר
Animated Floating Div
התחברות
דף הבית
טיפ נדלן אונליין

באיזה שלב הבנק נותן לי כסף (כחלק מהמשכנתא) לצורך הבניה
משה עזרא יועץ נדלן

פינוי בינוי - קצת דומה לתמ"א 38 אבל שונה
משה עזרא יועץ נדלן

תמא 38 חיזוק - הסבר על משמעותו בשטח
משה עזרא יועץ נדלן

תשריט בית משותף - מתי צריך אותו?
משה עזרא יועץ נדלן
סרטונים
שי פרלמן - התאחדות יועצי המשכנתאות
משה עזרא יועץ נדלן
עו״ד יניב יעקב - מנכל ובעלים פרייס משכנתאות
מישאל יהודה אדריכלים
מאמרים וידע
הגרלות מחיר למשתכן - רשות מקרקעי ישראל
משה עזרא יועץ נדלן
מחיר למשתכן זכאות
משה עזרא יועץ נדלן
הערכת שווי שמאי לבניה פרטית
מישאל יהודה אדריכלים
בדק בית - בדיקת דירה חדשה מחיר למשתכן
משה עזרא יועץ נדלן
דף הבית /

האם מתווך יכול לחסוך לי כסף בהשקעות נדל"ן

רוצים להשקיע בנדל"ן ולהרוויח כסף? הידעתם כי השקעת נדל"ן בעזרת מתווך מקצועי יכולה לחסוך לכם לא רק זמן יקר, אלא גם סכום כסף רציני? אם אתם עומדים לפני השקעת נדל"ן ומעוניינים לקבל מקסימום רווחים במינימום הוצאות, המאמר הבא מיועד עבורכם.
תגיות:
האם מתווך יכול לחסוך לי כסף בהשקעות נדל

למה אנשים משקיעים בנדל"ן?

מחיר הדיור שרק הולך ועולה, גורם לאנשים רבים להשקיע בנדל"ן, מתוך הנחה שמחיר הדיור רק ממשיך לעלות, וכל דירה שנקנית בהווה, תימכר בעתיד בסכום גבוה יותר. איך עושים את ההשקעה הנכונה? למעשה, נדרשת מיומנות של ממש בתחום הנדל"ן ורק מי שנמצא בשטח וצבר ניסיון מעשי, יוכל לכוון לקראת העסקה המרוויחה ביותר.
 

מיהו מתווך?

לא כל אחד יכול להיות מתווך. רישיון התיווך דורש לימודים אינטנסיביים, כמו גם ניסיון מעשי בשטח, וכן הסמכה פורמלית על פי חוק. המתווכים עוברים התמחות ומבחנים טרם קבלת הרישיון, כאלה שמעבירים אותם באינסוף סימולציות וצבירת רזומה בשטח, כך שבסופו של דבר, המתווך שקיבל את הרישיון, הוא בעל כל הכלים והמיומנויות שנדרשים עבור הצלחה בהשקעות נדל"ן.
 

הקשר בין מתווך להשקעות נדל"ן

למעשה, מי כמו מתווך, שולט בזמן אמת במגמות המתרחשות בשוק הנדל"ן, בביקוש, בהיצע, במחירים ובכלל המרכיבים המסועפים של עולם הנדל"ן? למתווך יש ידע מקצועי, כמו גם הכירות פנים מערכתית עם כל עולם הנדל"ן, ולכן יש לו את היכולת להפנות את המשקיע הפוטנציאלי, להשקעת נדל"ן שעל פי ניסיונו המשופשף של המתווך, אמורה להניב רווחים בצורה משמעותית.


התאמה אישית של השקעת נדל"ן

אחת מהכלים העיקריים בו על המתווך להשתמש לכל אורך עבודתו – הוא עיקרון ההתאמה. כאשר אדם מחפש דירה, הרי שיש לו צרכים וקריטריונים שעל הדירה לעמוד בהם. הן מבחינת גודל, מספר חדרים, מיקום ופרטים טכניים נוספים, והן מבחינת תקציב. בהשקעה, הפרמטרים הם שונים כמובן ותלויים בעיקר במידת הרווח של נכס הנדל"ן, אך עדיין חלה החובה במיומנות ההתאמה האישית, שמאפיינת מתווכים בכל העסקאות שהן מבצעים.
 

בדיקת עומק של הנכס

המתווך, לא רק יפנה אתכם אל הנכס המתאים עבורכם להשקעה, וזה שאמור יהיה להניב לכם הכי הרבה רווחים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם, אלא הוא גם זה שיהיה אחראי על בדיקת העומק של הנכס. המתווך ידאג לבדק בית במקרה של דירה חדשה או חשש מתקלה, וכן הוא אף ימליץ עבורכם על עו"ד מקרקעין במקרה בו דרושה התערבות חיצונית של אנשי מקצוע.
 

הכירות עם מוכר הנכס להשקעה

כיוון שמודל התיווך בישראל, מקשר באופן אוטומטי בין המתווך לבין מוכר הנכס להשקעה, הרי שהמתווך יוכל לעמוד על טיבו של המוכר באופן עצמאי, ולבדוק את מידת אמינותו, מתוך ניסיונו והיכרותו הרבה בשטח הנדל"ן והמכירות. וכך, המשקיע יכול יהיה להיות בטוח, כי הוא שם את כספו בידיים הנכונות והאמינות.
 

מי אחראי על משא ומתן?

למעשה, המתווך שמעורב בתהליך של דירה להשקעה, לא רק מכוון אתכם לקבלת רווחים מניבים מהעסק, אלא ממש חוסך לכם כסף. המתווך עורך משא ומתן יציב ומקצועי מול מוכר הנכס, כך שבסופו של דבר, אתם יכולים לקבל את הדירה במחיר נמוך הרבה יותר, ממה שהייתם מקבלים אותה ללא ההתערבות המקצועית והמשא ומתן של המתווך המיומן.
 

לסיכום

מתווך נדל"ן יסייע לכם להגיע להשקעה בנכס איכותי ומרוויח, בצורה אמינה ובטוחה. בנוסף, ינהל המתווך משא ומתן מול מוכר הנכס, וכך יבטיח כי המחיר בו תיקנו את הנכס להשקיע, יהיה המחיר הזול ביותר שניתן לתת עבור הנכס הנמכר, כך יחסוך לכם המתווך סכום משמעותי בעת ההשקעה הכספית בנכס הנדל"ן.
למאמר הקודם
למאמר הבא
הצטרפו לניוזלטר השבועי שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שקורה בעולם הנדל”ן
צרפו אותי
אני מאשר/ת שליחת דיוור מאתר לדייר
מחשבונים מחשבון משכנתא מחשבון רכישת דירה מחשבון מס שבח מחשבון מס רכישה מחשבון מדד תשומות הבניה
הכר את המומחה
סרג' בן דוד משרד אדריכלים
אדריכלים
לפניה אישית
הצג מספר טלפון
אודותינו תנאי שימוש מדיניות פרטיות צור קשר
כל הזכויות שמורות לאתר © Ladayar.co.il